• 13.17€8 %

  • +vat (20%)

  • 12.11€ vrátane dane


Dostupné možnostiSpýtajte sa na produkt

Zadajte výsledok do poľa vyššie
Filmy : Opalescence PF 16% 1,2ml x 2 kusy/krabička

Spôsoby doručenia

Preprava GLS (Slovak Republic)

Dodacia lehota je asi (2) dní od okamihu odoslania. Objednajte si do 14:30 PM na doručenie ešte dnes.

10.63€ brutto s daňou


Opalescence PF 16% 1,2ml x 2 kusy/krabička

Opalescence PF je bieliaci gél s prídavkom dusičnanu draselného a 0,11 % (1100 ppm) iónu fluóru.

Vylepšená receptúra prípravkov Opalescence PF (dusičnan draselný, fluorid) na báze karbamidperoxidu, navyše s obsahom fluóru a dusičnanu draselného - proti precitlivenosti, zvyšuje komfort ošetrenia. Prídavok dusičnanu draselného a iónu fluóru umožňuje eliminovať alebo výrazne znížiť precitlivenosť pri bielení. Opalescence má pH približne 6,5 (takmer neutrálne). Prípravok obsahuje 20% vody, čo znižuje riziko dehydratácie zubov.

Opalescence 16% PF sa používa na nočné bielenie tácky (8 - 10 hodín v noci)

Počas bielenia sa u niekoľkých percent pacientov môže objaviť prechodná precitlivenosť na chlad, ktorá je väčšinou prechodná. Jeho prejavy možno minimalizovať použitím špeciálneho prípravku OPALESCENCE UltraEZ Trays

Účinná látka - karbamid peroxid 10% alebo 16%

Inštrukcie na používanie:

  • Aby bolo možné vykonať ošetrenie metódou Opalescence overlay, lekár odoberá odtlačky, ktoré umožňujú zhotoviť špeciálne, individuálne prekrytie pre každého pacienta. Priehľadný, pohodlný a pružný obal zaisťuje bezpečnosť bielenia počas spánku a počas dňa je neprehliadnuteľný. Prekrytia sú vyrobené technikom pomocou vákuového formovača. Pacient doma jednoducho priloží gélom naplnenú tácku na zuby a nechá ju cez noc alebo niekoľko hodín počas dňa. Liečba spravidla trvá asi týždeň. Výrazné bielenie zubov sa dosiahne už po prvej noci. Protetické náhrady (napr. korunky a mostíky) a výplne nebielia.

Balenie:

  • striekačka 1,2 ml x 2 kusy

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Posledná aktualizácia : 2023-09-24 14:00:19