• 48.60€6 %

  • +vat (23%)

  • 45.68€ vrátane dane


Dostupné možnostiSpýtajte sa na produkt

Zadajte výsledok do poľa vyššie
Filmy : Opalescence PF Dr Kit 16%

krajiny

Spôsoby doručenia

Preprava GLS (Slovak Republic)

Dodacia lehota je asi (2) dní od okamihu odoslania. Objednajte si do 14:30 PM na doručenie ešte dnes.

10.75€ brutto s daňou


Opalescence PF Dr Kit 16%

Opalescencia 10 % 16 %:

  • vylepšená receptúra zabraňuje vzniku precitlivenosti
  • zabraňuje tvorbe zubného kazu a podporuje remineralizáciu skloviny
  • rôzne príchute, koncentrácie a typy balení dostupné pre pohodlie pacienta a lekára

Vylepšená receptúra prípravkov Opalescence PF (dusičnan draselný, fluorid) na báze karbamidperoxidu, navyše s obsahom fluoridu a dusičnanu draselného - proti precitlivenosti, zvyšuje komfort ošetrenia. Prídavok dusičnanu draselného a iónu fluóru umožňuje eliminovať alebo výrazne znížiť precitlivenosť pri bielení. pH Opalescence je približne 6,5 (takmer neutrálne). Prípravok obsahuje 20% vody, čo znižuje riziko dehydratácie zubov.

Opalescence 10% PF a 16% PF sa skôr používajú na bielenie cez noc alebo na niekoľkohodinové ošetrenie počas dňa. Prípravky sú dostupné v troch typoch: mäta, melón a neochutené.

Aby bolo možné vykonať ošetrenie metódou Opalescence overlay, lekár odoberá odtlačky, ktoré umožňujú prípravu špeciálnych, individuálnych vrstiev na zuby pre každého pacienta. Priehľadná, pohodlná a flexibilná vrstva zaisťuje bezpečnosť bielenia počas spánku a je počas dňa nepostrehnuteľná. Vložky vyrába technik pomocou vákuového formovača. Na modeli pomocou blokovacej živice, ktorá je súčasťou súpravy, technik vytvorí zásobníky, ktoré zvyšujú účinnosť terapie zvýšením množstva bieliaceho gélu obsiahnutého v prekrytí. Zubár dá pacientovi injekčné striekačky s gélom Opalescence, vysvetlí mu, ako ho aplikovať na krycie vrstvy a ako dlho ich nanášať. Pacient si doma vložku naplnenú gélom jednoducho priloží na zuby a nechá ju cez noc alebo niekoľko hodín cez deň. Zvyčajne liečba trvá asi týždeň. Ošetrenie je pre pacienta veľmi bezpečné, najnovšie štúdie ukázali, že prípravky Opalescence PF prispievajú k remineralizácii skloviny a zabraňujú tvorbe kazu. Keď je tácka na svojom mieste, gél zostáva aktívny 8 až 10 hodín. Zuby sú rozjasnené už po prvej noci. Protetické náhrady (napr. korunky a mostíky) a výplne sa nebielia. Ak je to potrebné, po ustálení farby (čo zvyčajne trvá dva týždne) ich môže zubný lekár nahradiť výberom vhodnej svetlejšej farby. Pri bielení sa u niekoľkých percent pacientov vyskytne prechodná citlivosť zubov na chlad, ktorá ustúpi do jedného až troch dní po ukončení liečby. Zubný lekár môže odporučiť použitie špeciálneho prípravku (Ultra Ez), aby sa minimalizovali jeho príznaky. Opalescence gél je balený v malých striekačkách cca. 1,2 ml s obsahom jednej dávky prípravku.

Balíček:

  • 8 strán (1,2 ml) Opalescence PF gély 10% alebo 16% karbamid peroxid
  • Prekryvný box
  • Malá opalescenčná zubná pasta
  • LC Block Out Resin
  • 2 0,9 mm mäkké podnosy

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Posledná aktualizácia : 2022-12-02 19:02:09