• 60.26€6 %

  • +vat (20%)

  • 56.64€ vrátane dane


Dostupné možnostiSpýtajte sa na produkt

Zadajte výsledok do poľa vyššie
Filmy : Opalescence PF Dr Kit 16%

Spôsoby doručenia

Preprava GLS (Slovak Republic)

Dodacia lehota je asi (2) dní od okamihu odoslania. Objednajte si do 14:30 PM na doručenie ešte dnes.

10.61€ brutto s daňou


Opalescence PF Dr Kit 16%

Opalescencia 10 % 16 %:

  • Vylepšená receptúra zabraňuje vzniku precitlivenosti
  • Zabraňuje tvorbe kazu a podporuje remineralizáciu skloviny
  • K dispozícii sú rôzne príchute, sily a možnosti balenia pre pohodlie pacienta a lekára

Vylepšená receptúra prípravkov Opalescence PF (dusičnan draselný, fluorid) na báze karbamidperoxidu, navyše s obsahom fluóru a dusičnanu draselného - proti precitlivenosti, zvyšuje komfort ošetrenia. Prídavok dusičnanu draselného a iónu fluóru umožňuje eliminovať alebo výrazne znížiť precitlivenosť pri bielení. Opalescence má pH približne 6,5 (takmer neutrálne). Prípravok obsahuje 20% vody, čo znižuje riziko dehydratácie zubov.

Opalescence 10% PF a 16% PF sa používa skôr na nočné prekryvné bielenie alebo na niekoľkohodinovú terapiu počas dňa. Prípravky sú dostupné v troch typoch: mäta, melón a neochutené.

Aby bolo možné vykonať ošetrenie metódou Opalescence overlay, lekár odoberá odtlačky, ktoré umožňujú zhotoviť špeciálne, individuálne prekrytie pre každého pacienta. Priehľadný, pohodlný a pružný obal zaisťuje bezpečnosť bielenia počas spánku a počas dňa je neprehliadnuteľný. Prekrytia sú vyrobené technikom pomocou vákuového formovača. Na modeli pomocou blokovacej živice, ktorá je súčasťou súpravy, technik vyrába zásobníky, ktoré zvyšujú účinnosť terapie zvýšením množstva bieliaceho gélu obsiahnutého v prekrytí. Zubár dá pacientovi injekčné striekačky s gélom Opalescence, vysvetlí mu, ako ho aplikovať na krycie vrstvy a ako dlho ich nanášať. Pacient doma jednoducho priloží gélom naplnenú tácku na zuby a nechá ju cez noc alebo niekoľko hodín počas dňa. Liečba spravidla trvá asi týždeň. Ošetrenie je pre pacienta veľmi bezpečné, najnovšie výskumy preukázali, že prípravky Opalescence PF prispievajú k remineralizácii skloviny a zabraňujú vzniku kazu. Po umiestnení vaničky na zuby zostáva gél aktívny 8 až 10 hodín. Výrazné bielenie zubov sa dosiahne už po prvej noci. Protetické náhrady (napr. korunky a mostíky) a výplne nebielia. Ak je to potrebné, po ustálení farby (čo zvyčajne trvá dva týždne) ich môže zubný lekár nahradiť výberom vhodnej svetlejšej farby. Pri bielení sa u niekoľkých percent pacientov vyskytne prechodná citlivosť zubov na chlad, ktorá vymizne do jedného až troch dní po ukončení liečby. Zubný lekár môže odporučiť použitie špeciálneho prípravku (Ultra Ez), aby sa minimalizovali jeho príznaky. Opalescence gél je balený v malých injekčných striekačkách s kapacitou 1,2 ml s obsahom jednej dávky prípravku.

Balenie:

  • 8str. (1,2 ml) Opalescence PF gély 10% alebo 16% karbamid peroxid
  • Prekryvný box
  • Opalescence Small zubná pasta
  • LC Block Out Resin
  • 2 x 0,9 mm mäkké podnosy

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Posledná aktualizácia : 2023-09-29 20:02:44