• 73.43€10 %

  • +vat (23%)

  • 66.09€ vrátane daneSpýtajte sa na produkt

Zadajte výsledok do poľa vyššie
Filmy : Repligel PG - agar na rozmnožovanie sadrových modelov

krajiny

Spôsoby doručenia

Preprava GLS (Slovak Republic)

Dodacia lehota je asi (2) dní od okamihu odoslania. Objednajte si do 14:30 PM na doručenie ešte dnes.

10.71€ brutto s daňou


Repligel PG - agar na rozmnožovanie sadrových modelov

Repligel PG je agarová hmota prispôsobená na duplikovanie sadrových modelov. Vďaka použitiu špeciálnej receptúry zostáva povrch liateho negatívu po naviazaní agaru suchý a nereaguje so sadrovým modelom. Materiál umožňuje získať vysokokvalitné duplikované modely aj s ostrými obrysmi a hlbokými podrezaniami. Repligel PG je možné použiť mnohonásobne, rovnako ako tradičný agar - umožňuje výrazne znížiť náklady na duplikovanie modelov - odporúčame najmä technikom, ktorí pracujú metódou termálneho acetálového a nylonového vstrekovania.

Pokyn:

  • Gél by sa mal nakrájať na malé kúsky (čím menšie, tým lepšie), umiestniť do agarovej misky alebo iného taviaceho zariadenia. Za stáleho miešania predhrejte na 90-95C. Miešanie zabraňuje tvorbe hrudiek a pomáha získať jednotnú konzistenciu gélu. Zabráňte prehriatiu gélu (vareniu), pretože spôsobuje vyparovanie vody a skracuje životnosť produktu. Aby sa minimalizovalo odparovanie vody počas zahrievania, udržujte agarovú misku uzavretú. Pri prvom rozpúšťaní agaru nikdy nepridávajte vodu.

Po roztopení je potrebné gél ochladiť na 47-48C.

Pred kopírovaním vložte model do teplej vody na 15-20 minút, aby ste ho "namočili".

VÝSTRAHA:

Pred namnožením musí byť model na povrchu absolútne suchý, aby sa zabránilo reakcii prípadnej vody z povrchu omietky s agarom.

Doba tuhnutia pri izbovej teplote je približne 1 hodina.

Po uvoľnení modelu je potrebné agar umyť a uzavrieť v nádobe až do opätovného použitia - tento proces (premývanie) tiež dopĺňa vodu stratenú pri tavení. Na 6 kg gélu však pridajte 50-100 ml vody, ak gél počas skladovania vyschne.

Charakteristika:

  • Presné mapovanie detailov.
  • Odolný proti roztrhnutiu.
  • Vysoká odolnosť.
  • Ružová farba

Balíček:

  • 6 kg

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Posledná aktualizácia : 2023-02-02 15:03:51